Tere!

Täname Teid selle eest, et tunnete huvi meie vabade töökohtade vastu.

Tuginedes tõsiasjale, et Teie seda teksti loete, võime järeldada, et olete huvitatud meie ettevõttes töötamise võimalusest.

Oma veebilehe sellel leheküljel tahame jagada Teiega seda, miks tasub valida meie ettevõtte.

On mitu asjaolu, mis eristavad meie ettevõtte tööd teistest,

Nõustuge sellega, et paljudes väikestes ja isegi suurtes puhastusettevõtetes on administratsiooni suhtumine töötajatesse kergelt öeldes lugupidamatu. Vähe on neid kohti, kus töötajatele antakse töörõivad ja mugavad tööriistad. Ka töötajate koolitamisele pööratakse vähe tähelepanu. Juhtub sedagi, et töötajatele ei maksta lubatud töötasu. Ja peaaegu mitte kusagil ei koge töötajad sooja inimlikku suhtumist!

Me peame oma ettevõtte peamiseks ressursiks töötajaid, mistõttu pöörame suurt tähelepanu nende kutseoskuste täiendamisele ja pädevuse suurendamisele, usalduslike suhete loomisele nendega. Samuti püüame arvestada töötajate soove töökorralduse süsteemis. Meie peamised töötajad, kes teevad puhastustöid, on läbinud erialakoolituse ja neil on aastatepikkune töökogemus. Just sellisteks püüame kujundada ka uusi töötajaid.

Meie ettevõttes hinnatakse kõrgelt vastutust, ausust ja täpsust oma uute ja püsiklientide teenindamisel. Otsime töötajaid, kes jagavad meie väärtusi ja teevad oma tööd kohusetundlikult, et tagada edu ja parimad tulemused kogu ettevõttele.

Vaatamata sellele, et meie ettevõte on Eesti turul suhteliselt noor – oleme töötanud 8 aastat, on nüüdseks kujunenud mõttekaaslaste ühtehoidev, sõbralik kollektiiv, kus töötavad kõrge kvalifikatsiooniga noored ja energilised inimesed. Kõige tähtsam on see, et meie ettevõttes töötamine annab võimaluse edasiseks professionaalseks arenguks ja enesetäienduseks.

Ettevõtte juhi kogemus selles valdkonnas on üle 13 aasta. Selle aja jooksul pole omandatud mitte ainult teoreetilisi, vaid ka häid praktilisi teadmisi!

Võib kindlalt väita, et me mõistame, kui raske on selle valdkonna töö.

Meie ettevõtte eripäraks on see, et isegi kõige lihtsamate tööde tegemiseks kasutame tänapäevaseid ja usaldusväärseid seadmeid. Näiteks on mõned professionaalsed seadmed, mida me oma töös kasutame, olemas veel vaid kahes või kolmes (ja sedagi vaid suurimates) Eesti ettevõttes.

Meie klientideks on kaubanduskeskused, restoranid, kontorihooned, ehitusettevõtted ja ettevõtted, mis tegelevad elu- ja äriruumide rendile andmisega.

Meie kliendid on ka korteriühistud ja üksikisikud, kes üldiselt tellivad väikseid teenuseid.

Tellimuste täitmise korraldamine nõuab hoolikat ettevalmistust. Hoolime oma klientidest, püüame tagada, et tööd valmiksid tähtajaks ja koostöö klientidega, eriti püsiklientidega, põhineks usaldusel ning oleks positiivne.

Oleme alati huvitatud uutest, huvitavatest ja ambitsioonikatest töötajatest, kelle kutseoskuste täiendamisse võiks investeerida aega ja energiat, et motiveerida neid just meie ettevõttes töötama

Seega, kui Teil tekkis huvi meie firmas töötada, siis registreeruge töövestlusele, jättes oma andmed tagasiside vormi, või esitage oma küsimused e-posti teel, info@greenpath.ee  

Kirjutage, millises formaadis  oleks Teil huvitav meiega koostööd teha? Hea, kui teil juba on valmis CV.

Meil oleks hea meel teiega suhelda, et saaksime endast ja vabadest töökohtadest lähemalt rääkida.

Vabade ametikohtade standardse kirjelduse leiate allolevatelt linkidelt,