Üks meie firma teenus on lumekoristus katuselt, jää ja jääpurikate eemaldamine.

Igal aastal saavad sajad Eesti inimesed kannatada katuselt kukkunud lume ja jääpurikate tõttu. Kahjuks lõppevad mõned juhtumid väga traagiliselt. Hoonete valdajatel tuleb meeles pidada, et katuselt kukkunud lumemass või jääpurikas võib neile kalliks maksma minna, seetõttu lume ja jääpurikate õigeaegne koristamine katuse ümbert mitte ainult ei säästa teie närve ja raha, vaid päästab kellegi elu.

Milleks on vaja lumekoristus katuselt korraldada ja jääpurikaid eemaldada?

Asi on selles, et kui päike katusel olevat lund soojendab, hakkab sulavesi mööda vihmaveetorusid ja renne alla voolama, ja kuna nende temperatuur on madalam, hakkab vesi seal vähehaaval külmuma, sulgedes endal liikumistee. Aga kuhu sulaveel katuselt minna on? Kui katus ei ole kindel – selles on praod ja mõrad – nõrgub vesi sissepoole. Osa sulaveest muutub massiivseteks jääpurikateks, mis katuse küljes ähvardavalt ripuvad, igal hetkel valmis alla kukkuma, sellega inimeste elu ja vara ohtu seades.

Ärge unustage vihmaveesüsteeme.

Täiuslikult funktsioneeriv vihmaveesüsteem on üks katuse pika tööea ja kahjustuste, lekete ja enneaegse kulumise vältimise tagatis. Paraku ei täida iga vihmaveesüsteem talvel kaugeltki 100% oma funktsioone. Pahatihti jäätub sulavesi mõningatel põhjustel vihmaveetorudes ja rennides, moodustades jää, mis need ummistab. Jää edasine teke võib saada vihmaveesüsteemi vigastuste ja selle detailide lahtituleku põhjuseks.

Hoonete ekspluateerimisel talvetingimustes tuleb meie regioonis katuseid lumistest „kingitustest“ õigel ajal puhastada. Jää, lumi, karniisidelt alla rippuvad jääpurikad on mitte ainult katuse ja vihmaveesüsteemi vigastuste põhjus, vaid kujutavad reaalset ohtu nende inimeste tervisele ja elule, kes mööduvad hoonest ohtlikus tsoonis.

Lisaks sellele võib jää moodustumine pärast temperatuurikõikumisi viia mõrade tekkeni hoone katuses. Kui katust regulaarselt mitte puhastada, võib sinna koguneda suur kogus lund, mis võib sealt alla kukkuda. Seejuures on katuse remont ja taastamine lume- ja jääkoristustööde maksumusest palju kallim. Ärge oodake, kuni saab kannatada mõni inimene või kahjustada vara. Tellige meilt katuselt lume koristamise teenus õigeaegselt.

Teie hoonest võib mööda käia ilma kartuseta.

Lume kukkumisel katustelt sõiduteele ja jalakäijate tsooni lasub kogu vastutus täielikult hoone valdaja õlul, ja et vältida ebameeldivusi ja mitte seada jalakäijaid ja pargitud autosid ohtu, tuleb katust kindlasti jääst puhastada ja lumi sealt alla visata.

Lumekoristus katuselt ja jääpurikate eemaldamine
Lumekoristus katuselt ja jääpurikate eemaldamine

Katust puhastada ja jääd eemaldada tuleb regulaarselt, sest ühest korrast võib väheks jääda. See
on seotud sellega, et lund sajab terve talve, ja järelikult kuhjub seda katusele pidevalt. Paljudel juhtudel võib lumekatte kõrgus ulatuda üle meetri. Ja parem on mitte oodata seda, mis võib juhtuda siis, kui lumi ja jää alla varisevad.

Tänapäeva majadel on väga tihti keeruline konstruktsioon, mille tõttu lumekuhjatiste koristamine on väga ohtlik töö.

Kui tellite meie firmast lume- ja jääkoristustööd , võite olla täiesti kindel, et meie professionaalsed kõrgtöölised puhastavad ära mis tahes keerukusega katuse – alates lamedast kuni kõige järsemani. Nad ei kahjusta katust, milline see ka ei oleks. Tööde kvaliteetseks ja kiireks teostamiseks on meie spetsialistidel vajalik varustus ning jää ja lume koristamise suur kogemus.

Green Path OÜ – inimeste ja autode ohutuse garantii!

Me mõistame, kui tähtis on see, et katuse puhastamine lumest ja jääst toimuks ettevaatlikult ja korralikult, katust kahjustamata. Meie firma spetsialistid puhastavad katuse lumest ja jääst, arvestades katuse liiki ja kasutades seadmeid ning tööriistu, mis ei kahjusta katusepinda.
Lumekoristus katuselt ja jääpurikate eemaldamise töid teostavad professionaalse väljaõppega ja kõrgtöö kogemusega inimesed, mis viib ohtlike olukordade tekke võimaluse miinimumini.
Meie firma pakub Teile taskukohase hinna eest katuste lumest ja jääpurikatest puhastamise teenust Tallinnas, garanteerides tööde kvaliteedi ja operatiivsuse. Me tuleme kohale täpselt tellijaga kokku lepitud ajal ja igasuguse ilmaga. Lumekoristus katuselt ja jääpurikate eemaldamise tööde tähtajad on lühikesed. Meiega on väga meeldiv koostööd teha, sest meil on paindlik graafik, pakume tasuta väljasõitu objektile katuse ülevaatuseks, lepingu sõlmimise võimalust, Teile sobivat makseviisi.

Hoidke oma maja katust!

Me ei paista silma mitte ainult töö kvaliteedi ja teostamise kiiruse, vaid ka teenuse konkurentsivõimelise hinna poolest. Me pakume nii katuste lumest puhastamise ühekordset teenust kui ka majade pidevat hooldust, võimaldades oma teenustelt soodustusi, seda kõike peamiselt Tallinnas ja Harjumaal, kuid vajadusel ka üle terve Eesti.

Teenus hoiab ära hoone kahjustumise, kaitseb maja akende all asuvaid inimesi ja autosid katuselt kukkuva jää, lume ning purikate eest. Teenuse maksumus sõltub koristamise perioodilisusest, katusepinnast ja koristatava lume kogusest.

Ei maksa oodata kevadet või seda, et lumi sulab ise ära. Kevad võib viibida, aga katus – ei pea koormusele vastu.

Ärge pange saatust proovile, pöörduge varakult meie poole. Esitage küsimus või tellige lumekoristus kohe, täites tagasiside vormi või kirjutades meile Facebooki lehele.

Tellimus Teilt – puhtus ja kord Meilt!

Helistage ja me võime juba praegu alustada tööd!

+372 5681 5681