Mis tahes korter, tänapäeva kontor või äriruum peab kindlasti puhas olema. Puhtus on ka visiitkaart ja firma või perekonna imago osa. Mugavas, puhtusest säravas ruumis on palju meeldivam elada ja töötada. Maja- või korteri suurpuhastus – see on üks teenustest, mida meie firma võib pakkuda.

Suurpuhastus ja ema koos lapsega

Kuid kõige väärtuslikuma ehk vaba aja nappus tänapäeva maailmas viib selleni, et ruumide igapäevane kvaliteetne oma jõududega koristamine muutub peaaegu võimatuks ülesandeks. Ka tuleb igapäevase puhtuse pidamise kõrval ruumis aeg-ajalt suurpuhastust teha, mis hõlmab akende, seinte, sanitaartehnika pesemist, pehme mööbli keemilist puhastust ja muid toiminguid, mis on suunatud ideaalse puhtuse tagamisele kodus ja kontoris.

Puhtuse ja korra hoidmiseks ruumis ning raskelt ligipääsetavate kohtade puhastamiseks soovitatakse suurpuhastus teha üks kord 6 kuu tagant.

Muidugi võib kulutada oma isiklikku aega ja jõudu sellise grandioosse ettevõtmise peale, kuid on siiski parem, kui suurpuhastust teevad kvaliteetselt spetsiaalselt välja õpetatud spetsialistid, kes märkavad esmapilgul ka kõige väiksemat ja silmapaistmatumat mustust. Sellised professionaalid on meie firma töötajad. Suurpuhastust teostame kõige kõrgemal tasemel ja selle tulemuseks on särav ja laitmatu puhtus.

Kui tellite suurpuhastus meie firmast, võite valida järgmised teenused:

  • akende pesu seest- ja väljastpoolt;
  • pehme ja nahkmööbli hooldus;
  • mis tahes päritolu mustuse kõrvaldamine;
  • mis tahes kattega põrandate hooldus;
  • kõikide pindade puhastamine professionaalse tolmuimejaga;
  • sanitaarsõlmede professionaalne puhastus;
  • osoneerimine;
  • seinte puhastus ja pesemine;
  • kaitsesegude pealekandmine;
  • mis tahes muud puhastus- ja koristustööd.

Ettevõte Green Path OÜ pakub kvaliteetset korterite, eramajade, kontorite, äri-ja tootmisruumide suurpuhastust nii Tallinnas kui ka terves Eestis. Suurpuhastuse käigus teevad meie firma spetsialistid korda ruumi kõik pinnad ja puhastavad ära mis tahes raskesti ligipääsetavad kohad.

Suurpuhastuse tööde koosseis selgitatakse välja ruumi ülevaatusel ja kooskõlastatakse teiega kohapeal. Teenuste maksumus sõltub tööde hulgast ja sellest, kui must ruum on. Lisainfo saamiseks helistage meile alloleval telefoninumbril või täitke tagasiside vorm. Ka võite kirjutada meile sõnumi Facebooki lehele.

Tänu suurpuhastusele säilib puhtus ja kord pikka aega.

Tellige oma ruumide suurpuhastus meilt ning nautige laitmatut puhtust ja mugavust! Esitage küsimus või tehke tellimus kohe, täites tagasiside vormi. Ja meie võtame lähiajal teiega ühendust!

Tellimus Teilt – puhtus ja kord Meilt!

Helistage ja me võime juba praegu alustada tööd!

+372 5681 5681