Õhu osoneerimine on ruumide õhu keskkonnasäästlik puhastustehnoloogia, mis põhineb gaasilise osooni, võimsa oksüdandi kasutamisel. Meie firma pakutav osoneerimisteenus on kiire ja kasulik viis hallitusest, ebameeldivast lõhnast, haigust tekitavatest bakteritest, viirustest ja putukatest vabanemiseks.

Osoneerimine

Kui veel hiljaaegu oli korterite, kontorite, lastetubade ja meditsiiniasutuste osooneerimine vähe tuntud, siis praegu kogub see üha suuremat populaarsust, eriti nende seas, kellele enda ja pere hea tervis pole lihtsalt sõnakõlks. Praegu kasutatakse õhu osooneerimist laialdaselt olmes, meditsiinis ja isegi tööstuses.

Kui tunnete korteris või tööruumis ebameeldivat lõhna ja seal viibivatel inimestel tekivad sageli allergilised reaktsioonid, mitmesugused tervisehäired, või olete otsustanud ruumi desinfitseerida, hävitada seenbakterid ja hallituse, vabaneda kutsumata külalistest – närilistest ja putukatest -, siis on meie firma spetsialistid valmis teid aitama.

Selleks tuleb teie ruumides teostada õhu osooneerimine!

Ruumide osooneerimisel

 • toimub õhu desinfektsioon, mille tulemusel saab õhk täiesti puhtaks;
 • hävivad bakterid ja viirused (sh koroonaviirus COVID-19, SARS ja teised);
 • kõrvaldatakse ebameeldivad lõhnad, kusjuures isegi ammused sisse imbunud lõhnad;
 • hävivad hallitus ja hallitusseente eosed;
 • hävivad tolmulestad – allergia põhjustajad;
 • eemaldatakse õhust ohtlikud orgaanilised ühendid, isegi elavhõbeda aurud, ja õhk neutraliseeritakse;
 • vabanetakse kärbestest, prussakatest ja teistest putukatest – kõrvaldatakse nakkusallikad;
 • peletatakse eemale ja hävitatakse närilised, hiired ja teised kutsumata külalised.

Osoneerimisprotseduur toimub järgmisel viisil. Meie spetsialist paigaldab ruumi osooni tootmise seadme (osonaator), lülitab selle sisse ja kontrollib tööprotsessi. Osoneerimise ajal ei tohi ruumis olla inimesi. Osoneerimine kestab sõltuvalt pindalast ja lagede kõrgusest keskmiselt 15-60 minutit. Pärast osoneerimisprotseduuri tuleb töödeldud ruumi tund aega õhutada.

Osoneerimine. Tolmulestade hävitamine, koroonaviiruse hävitamine
Osoneerimine. Tolmulestade hävitamine, koroonaviiruse hävitamine

Õhu osoneerimise käigus hävitab gaasiline osoon kõik tuntud patogeensed mikroorganismid. Teaduslikult on tõestatud, et looduses ei ole sellist mikroobi või viirust, mis võiks osoonile vastu panna. Mikrotasandil ühinevad osoonimolekulid kahjuliku ainega ja hävitavad selle, lagunedes seejuures ise ära ning muutudes tavaliseks hapnikuks. See toimub mõne sekundi jooksul. Uuringud on näidanud, et osoon tapab 100% soolekepikestest, saab jagu 95% stafülokokkidest, kõrvaldab 99,9% valgetest ja kuldsetest stafülokokkidest ja hävitab 99% gripiviirustest ja koroonaviirustest (sh COVID-19, SARS ja teised).

Pärast osoneerimist jääb ruumi vaid meeldiv värskuse lõhn. Ruum ei vaja koristust ega toidunõud pesemist – kõik pinnad ja esemed on täielikult desinfitseeritud! Ruumi ei jää mitte mingisuguseid ebameeldivaid lõhnu ega kahjulikke keemilisi ühendeid!

Meie firma pakutav osoneerimine omab 10 peamist eelist:

 1. Puhastuse kiirus. Osoneerimine võimaldab ruume väga kiiresti desinfitseerida.
 2. Suur efektiivsus. Võrreldes kõige tugevama keemilise desinfitseerimisvahendi klooriga on osoon mitu korda tugevam. Pealegi tungib osoon sinna, kuhu ei suuda tungida ükski muu puhastusvahend.
 3. Ohutus. Gaasiline osoon on keskkonnasäästlik, see ei erita toksilisi laguprodukte.
 4. Erinevalt desodorantidest, mis varjavad ebameeldivaid lõhnu, hävitab osoon need täielikult.
 5. Osoneerimine hävitab putukaid, aitab vabaneda hallitusseentest ja hävitada õhus nende eosed.
 6. Tolmulestadest vabanemine. Selle suurepärase gaasi abil hävitatakse täielikult tolmulestad – tolmuallergia allikad.
 7. Pärast seda protseduuri tunnete värskust, teil on märksa kergem hingata ning paraneb oluliselt teie enesetunne. Ka lemmikloomad hakkavad end paremini tundma.
 8. Mugavus. Osooni toodetakse kohapeal, seda pole vaja säilitada ega transportida.
 9. Ohutus. Lubatud kogustes on osoon inimestele, loomadele ja toataimedele täiesti ohutu.
 10. Universaalsus ja säästlikkus. Erinevalt mitmesugustest spetsialiseeritud ja üpris kallitest meetoditest lahendab osoneerimine tervet probleemikompleksi, mis säästab meeldivalt mitte ainult teie aega, vaid ka raha.

Professionaalne osoneerimisteenus on arenenud maades juba ammu end tõestanud – see garanteerib ruumide puhtuse ja on hea tervise pant. Hoonete ja ruumide valdajate enamik mõistab, et protseduuri kvaliteedi ja ohutuse tagamiseks tuleb pöörduda professionaalide poole.

Firma Green Path OÜ pakub professionaalset korterite, eramajade, kontorite, kaubandus- ja tootmisruumide õhu osoneerimise teenust Tallinnas ning terves Eestis. Meilt saate selle teenuse tellida taskukohase hinnaga. Kõige parem on osoneerimist teha pärast korteri või maja suurpuhastust. Kui tellite kaks üheaegset teenust, saate lisasoodustust.

Põhiline eelis, mille meie firma poole pöördudes saate, on kokkuhoid. Nii säästate aega, raha kui ka jõudu.

Ja lõpuks, kui pöördute abi saamiseks meie poole, näitate üles hoolt mitte ainult ruumide puhtuse, vaid ka elanike tervise pärast. Võimaldab ju professionaalselt tehtud osoneerimine puhastada ruumi paljudest kahjulikest ainetest ja mikroorganismidest, mis asuvad nii pindadel kui õhus.

Töid tehakse teile sobiva graafiku järgi: hommikusel ajal, lõunaajal või õhtusel ajal.

Osoneerimisteenuse maksumus sõltub pindade suurusest, tellimuste regulaarsusest ja ruumi kaugusest Tallinnast.

Tuletame meelde, et suhtume teie soovide rahuldamisse paindlikult, seetõttu teeme ruumide osoneerimist mis tahes ajal, isegi puhkepäevadel ja riigipühadel.

Aitame teil meeleldi maja või ametiruumid puhtamaks ning meeldivamaks teha, garanteerime ruumide kiire ja kvaliteetse osoneerimise! Koostöö meie firmaga annab hea enesetunde, suurepärase töövõime ja tõeliselt hea tervise ning hubasuse – puhtal kujul!

Osoneerimisteenuse tellimiseks võite meiega ühendust võtta mis tahes teile sobival viisil:

Telefoninumbril +372 5681 5681,

tagasiside vormi kaudu,

või jätke teade meie Facebooki-lehele.

Kui vajate osoneerimisteenust, helistage meile kohe nüüd. Meie firma spetsialistid ütlevad teile teenuse maksumuse, arvestades teie objekti spetsiifikat ning iseärasusi.

Tellimus Teilt – puhtus ja kord Meilt!

Helistage ja me võime juba praegu alustada tööd!

+372 5681 5681