Öeldakse, et silmad on hinge peegel. Analoogselt võib öelda, et aknad on maja peegel või isegi maja nägu. Kõik teavad, et iga ruumi põhiline valguseallikas on aknad. Just seetõttu on äärmiselt tähtis need puhtad hoida. Akende pesu on meie firma tegevuse üks peamisi suundi.

Akende pesu
Akende pesu

Kui aknad on mustad, ei tee isegi igapäevane koristus korterit puhtaks ja hoolitsetuks. Päevavalguse käes on näha kõik klaaside ja raamide puudused. Oleme veendunud, et kui Teil on kavas koristus, siis tuleb jõupingutused suunata eelkõige klaaspindade pesule.

Korteri ja kontorihoone klaaside ja raamide pesemine (eriti kõrgel) on töö, mille tegemiseks on vajalikud spetsiaalsed teadmised. Selle koristustööga ei tule toime ilma füüsilise jõu ja spetsiaalsete oskusteta. Nõuab ju aknapesu erilist hoolikust, sest linna õhus olev pigi ning tolm langevad pidevalt akende peale, vähendades ruumidesse langeva päikesevalguse hulka.

Akende pesu on tõsine töö, mida pole nii lihtne teha, nagu võib esialgu tunduda.

Seetõttu ei tasu usaldada seda diletantidele, sest ainult professionaalid võivad püstitatud ülesandega toime tulla parimal viisil ja saavutada suurepärase tulemuse.

Muide, tänapäeval populaarseid plastknaid tuleb pesta tihedamini kui puitaknaid– see pikendab nende tööiga. Korteri või kontori plastakende regulaarne pesemine garanteerib selle, et plastile ja klaasile ei teki raskesti mahapestavat tolmukorda, mis sööbib raamide sisse.

Seepärast pakub meie firma Teile professionaalset akende pesu teenust, mida teostavad kompetentsed spetsialistid mõistliku hinna eest.

Me oleme valmis eemaldama mis tahes mustust mis tahes kõrgusel. Klaaside puhastuse kõrval kuulub aknapesu teenusesse tolmu ja mustuse eemaldamine raamidelt, aknapõskedelt ja karniisidelt.

Raamide, plast- ja puitakende pesemiseks kasutatakse spetsiaalseid tööriistu. Kaugeltki mitte igas korteris või kontoris pole selleks tööks vajalikke vahendeid. Meie spetsialistid kasutavad tööks oma tööriistakomplekti, mis teeb aknaklaaside ja raamide pesemise kiireks, efektiivseks.

Üks asi on eemaldada pindadelt tolm, kuid anda neile särav välimus, eemaldada triibud ja nired. See on keemiliste pesuvahendite kasutamise kogemusega professionaalide ülesanne. Kui aknapesu on Teie jaoks raske, ebameeldiv ja ajakulukas protseduur, siis meie spetsialistid teevad selle ära kiiresti ja hiilgava tulemusega!

Akende pesu jaguneb mitmeks põhietapiks:

  • Mustuse eemaldamine aknapõskedelt, aknalaudadelt, veelaudadelt ja aknaraamidelt.
  • Remondi tagajärgede – tsemendijäägid, maalriteip ja värvid – likvideerimine spetsiaalsete vahendite või kaabitsaga.
  • Pesuvahendi kandmine klaasi pinnale.
  • Pesulahuse jääkide eemaldamine tõmmitsaga.
  • Klaasi pinna lõplik kuivatamine, mille järel saab klaas ideaalselt puhtaks.

Ettevõte Green Path OÜ pakub kvaliteetset akende pesu teenust nii Tallinnas kui ka terves Eestis. Organisatsioonid ja eraisikud, kes meilt aknapesu teenust tellivad, saavad tihti meie püsiklientideks, sest puhtuse nagu ka kõige muu heaga harjutakse kiiresti.

Akende pesu tõstukiga
Akende pesu tõstukiga

Te võite meilt tellida mis tahes kuju ja mis tahes hulga aknatiibadega akende pesemise ja puhastamise. Teie korteri aknapesu saab tehtud puhtalt ja korralikult. Te võite tellida kaarakende, kolmetiivaliste rõduuksega akende ning mis tahes mittestandardse kujuga akende, sealhulgas hoonete klaasfassaadide pesemise. Seejuures arvestavad meie spetsialistid tellimuste täitmise tähtajad ja maksumuse välja individuaalselt, sõltuvalt tööde mahust ja keerukusest.

Kui Teid huvitab maksumuse arvutus, siis võite saada tasuta konsultatsiooni telefoni teel ja konsultandiga aknapesu teenuse läbi arutada. Helistage kohe: +372 5681 5681  või kirjutage meile sõnum Facebooki lehele.

Või täitke meie tagasiside vorm.

Firma Green Path’i käsutuses on kõik vajalikud vahendid, et pakkuda teile kõrgeima kvaliteediga teenust, tagada mõistlikud hinnad ja maksimaalselt vastutustundlik suhtumine teie tellimuse täitmisse. Akende pesemisel kasutame mitmesuguseid meetodeid ja tehnoloogilisi lahendusi. Tänu sellele saavutame mis tahes mõõtu klaaspindade laitmatu puhtuse. Töös kasutame spetsiaalseid puhastus- ja pesuvahendeid, mis ei jäta klaasidele triipusid. Valmistöödega saab tutvuda meie lehel, tehtud tööd

Niisiis, kui te tahate tellida professionaalse aknapesu, helistage meile või jätke teade, täites tagasiside vormi. Meilt saate ammendava informatsiooni ja aitame tellimuse maksumuse välja arvutada. Meie firma hinnad üllatavad teid meeldivalt!

Tellimus Teilt – puhtus ja kord Meilt!

Helistage ja me võime juba praegu alustada tööd!

+372 5681 5681