Meie ettevõtte üks olulisemaid tegevussuundi on tänavakivi pesu. Tänavakivi on üks populaarsemaid materjale järgmiste kohtade sillutamiseks:

 • erakruntidel asuvad parkimis- ja puhkealad;
 • avalikud kõnniteed;
 • linnahoonetega (pangad, hotellid, kaubanduskeskused) külgnevad alad.
Tänavakivi pesu
Tänavakivi pesu

See kate on ilus, vastupidav ning seda on  lihtne kasutada. Kuid aja jooksul koguneb tänavakivi pinnale igat liiki mustust, näiteks kütuse- ja määrdeaineplekid, hallitus, lindude väljaheited, ja hakkab vohama  umbrohi ning sammal. Kõik see mitte ainult ei kahjusta pinna esteetilist välimust, vaid võib deformeeruda ka mõni lõik, mille asendamine võib üpris kulukaks osutuda.

Tänavakivi kasutusea pikendamiseks ja esialgse välimuse taastamiseks vajate spetsiaalsete teadmiste, seadmete ja pesuvahenditega varustatud spetsialistide abi. Meie ettevõte Green Path OÜ sobib ideaalselt selle ülesande täitmiseks:

 1. Meil on professionaalsed seadmed, mis võimaldavad soojendada vett kuni 140 kraadini ja puhastada tänavakivi kõrgsurvega.
 2. Oma töös kasutame spetsiaalseid keemilisi vahendeid, mis mitte ainult ei võimalda pinda paremini puhastada, vaid pikendavad ka pesemise efekti pikemaks ajaks.
 3. Meie meeskonnas on iga spetsialist  läbinud koolituse ja neil on praktilise töö kogemused.
 4. Teeme oma töö ära rangelt kindlaksmääratud tähtajaks.

Tänavakivi pesu teostatakse mitmes etapis:

 • Meie ekspert sõidab objektile, et kontrollida tööde mahtu, hinnata teekatte seisukorda, mustumise ulatust ja laadi.
 • Seejärel valime sobivad seadmed ja kemikaalid, et tagada parim tulemus.
 • Järgnevalt kannab spetsialist harjaga puhastusvahendi tänavakivile. Teine populaarne meetod on pihustusmeetod.
 • Kui pesemisvahend on täielikult mõjunud, peseb töötaja selle professionaalse kõrgsurvepesuriga maha.
 • Raskesti ligipääsetavate kohtade või sisse sööbinud mustuse korral puhastavad meie spetsialistid plaate käsitsi, kasutades muid tööriistu ja harju.

Ja tänavakivid rõõmustavad teid taas oma puhtusega!

Muidugi ei taga ühekordne pesu igavest puhtust  –  protseduuri tuleb korrata perioodiliselt. Ettevõte Green Path OÜ pakub kvaliteetset tänavakivi pesu teenust nii Tallinnas kui ka terves Eestis.

Saate teenuse tellida kohe nüüd, helistades meile või täites tagasisidevormi. Ka võite kirjutada meile sõnumi Facebooki lehele.

Tellimus Teilt – puhtus ja kord Meilt!

Helistage ja me võime juba praegu alustada tööd!

+372 5681 5681