Puhastusteenused
Puhastusteenused

Iga korter, tänapäevane kontor või äripind peavad olema kindlasti puhtad. Puhtus on nagu visiitkaart ja peegeldab pere elustiili või ettevõtte korda. Kahtlemata on mugavas ja puhtas ruumis elada ja töötada palju meeldivam. Meie ettevõtte pakub just selliseid puhastusteenused, mida Teil vaja on.

Pidev ajapuudus meie kiirel ajal tekitab olukorra, kus igapäevane kvaliteetne oma jõududega koristus on peaaegu võimatu. Samuti peab aeg-ajalt ruumis teostama suurpuhastus, mis hõlmab akende, seinte ja santehnika pesemist, pehme mööbli keemilist puhastust ning lisaks veel muuid koristustööd, mille tulemusel saaks ruum ideaalselt puhtaks.

Ettevõte Green Path OÜ pakub kvaliteetset korterite, eramajade, kontorite, äri-ja tootmisruumide puhastusteenused nii Tallinnas kui ka terves Eestis. Te saate meilt tellida koristusteenust mõistliku raha eest.

Meie ettevõtte ülesanne on korrastada ruumid ja pakkuda klientidele puhtaid ning mugavaid tingimusi eluks ja äri ajamiseks.

Me pakume järgmised puhastusteenused:

Tellitud tööd teostame Teie jaoks mugaval ajal: hommikul, keskpäeval või õhtusel ajal.

Puhastusteenuste tööde maksumus sõltub ruumide suurusest ja töö raskusastmest.

Meie ettevõttel on tööde tegemiseks komplekslähenemine, selle pärast teostame erineva raskusastmega tööd võimalikult lühikese aja jooksul.

Sõltuvalt klientide soovist töötame me ööpäevaringselt, samuti pühade ja puhkepäevade ajal. Meil on hea meel Teid vabastada raskest ja mustast tööst ja garanteerida, et teeme seda kiiremini ja paremini! Pikaajaline koostöö meiega – see on parim viis puhtuse saavutamiseks!

Pöörduge professionaalide poole ja meie paneme särama Teie kodu või tööruumi!

Te võite valida enda jaoks huvitavad teenused iseseisvalt või võite usaldada meie spetsialisti, kes lähtudes teie vajadustest tasuta määrab vajaliku töömahu, koostab hinnapakkumise ja vastab kõikidele küsimustele.

Meiega võib ühendust võtta helistades telefonile, kasutades tagasiside lehte või kirjutades meile Facebooki lehele.

tel. +372 5681 5681

Kui Teil on vaja suurpuhastust, helistage kohe praegu ja meie töötajad aitavad hinnata tööde iseärasusi. Küsige või tellige puhastusteenused, kasutades tagasiside lehte, ja meie võtame Teiega lähiajal ühendust!

Tellimus Teilt – puhtus ja kord meilt!

Soovite, et kõik oleks tasemel – usaldage professionaale!