Green Path OÜ töömeeskond tervitab Teid! Green Path OÜ on aktiivselt arenev puhastusettevõte, mis tegutseb kohalikul turul 2012. aastast.

Paljude aastate jooksul oleme end puhastuse ja koristusega tegelevate professionaalide seas suurepärasest küljest näidanud. Enamik kliente soovib tellida puhastusteenuseid just meilt. Läheneme igale kliendile individuaalselt, arvestame kliendi soovidega ning täidame efektiivselt püstitatud eesmärgid –  kõik see viib laitmatu tulemuseni. Autasuks meie hea ja kvaliteetse töö eest on 2016 aastal saadud sertifikaat “Usaldusväärne Ettevõte” . Projekt “Usaldusväärne Ettevõte” töötati välja aastal 2013. Projekti eesmärgiks on anda potentsiaalsetele klientidele ligipääs ettevõtele, mis väärivad äramärkimist seoses teenuste kõrge kvaliteediga ja kasutavad oma majandustegevuses laialt mõistetud eetika põhimõtteid. Ettevõtteid, millele on omistatud sertifikaat “Usaldusväärne Ettevõte”, iseloomustab mitte ainult nende teenuste usaldusväärsus, vaid ka laitmatu maine nii klientide kui ka koostööpartnerite seas.

Aastal 2015 ja 2018 sai meie ettevõte kõrgemaisse AAA® – krediidireitingu klassi. Ainult 3,8% Eesti ettevõtetest aastal 2015 ja 3,6% aastal 2018 on saavutanud kõrgeima krediidireitingu taseme AAA®. Bisnode Credit Reports arvutab reitingud kõikide Eesti ettevõtete kohta. Kõrgeima reitinguga ettevõtetel on keskmisest märgatavalt parem majandusseis ja finantsnäitajad, positiivne taust ning korrektsed maksekombed. Reitingutasemeid on kokku seitse, seejures AAA® on neist kõrgeim.

AAA® reitingusüsteem on Euroopas, eriti Põhjamaades, laialdaselt tuntud ja tunnustatud.

Oleme 2017 aastast ka Eesti Võlausaldajate Liidu liige, kes pakub liidu liikmetele äritegevuse
toimimiseks lisatuge ja kaitset.

Eesti Võlausaldajate Liit (EVUL) asutati 2015 aastal eesmärgiga tagada üheskoos liidu liikmetega Eesti ärimaastiku läbipaistvam toimimine. Liidu peamised tegevused on seotud ettevõtluskultuuri parendamise ja ärimaastiku avatumaks muutmisega, seda eelkõige läbi krediidiriskidega seonduvate võtmeküsimuste kaardistamise, nende analüüsimise ja maksejõuetuse sõlmprobleemidega tegelemise. Liit osaleb seadusloome töös ja omab ühekokku ligikaudu 1500 liiget (2017 septembri seisuga)

Kas Teie teete veel ise koristustöid?

Mõelge ainult selle peale, kui palju aega ja jõudu võtab Teilt maja või kontori regulaarne korrashoid. See tüütu tegevus võtab Teilt kalleid minuteid ja tunde, kui saaksite suhelda oma lähedastega, sõpradega, tegeleda hobidega või lihtsalt puhata töö argipäevast ning taastada jõudu. Igal juhul saaksite Te aega veeta meeldivamalt ja produktiivsemalt.

Green Path OÜ pakub Teile võimaluse sukelduda puhtuse ja värskuse maailma, seejuures ilma füüsiliste ja moraalsete pingutusteta. Meie spetsialistid koristavad Teie elu- ja tööruumid kiirelt ja mis on kõige tähtsam – kvaliteetselt. Me oleme absoluutselt kindlad, et iga töö peab olema tehtud tõeliste professionaalide poolt, kes tunnevad hästi oma tööd. Koristusteenuseid peaksid pakkuma inimesed, kes tunnevad tänapäeva puhtusemaailma tehnoloogiat.

Koostöös meie ettevõttega ei pea Te mõtlema oma ruumide korrast ja puhtusest, samuti vabastab paljudest probleemidest, mis on seotud koristamisega. Professionaalne puhastusettevõte Green Path OÜ pakub Eestimaa elanikele kvaliteetsete teenuste laia valikut, mis hõlmab järgmisi töid:

 • korterite, kontorite, riigiasutuste ruumide ja teiste äripindade suurpuhastus;

 • nahk- ja/või pehme mööbli puhastus ja hooldus;

 • mitmesuguste põrandapindade pesu;

 • akende ja teiste klaaspindade pesu;

 • osoneerimine;

 • remondi- ja ehitusjärgne koristus;

 • fassaadipesu ja katusepesu;

 • tänavakivi pesu;

 • ohutu lumekoristus katustelt.

Juhime Teie tähelepanu sellele, et kõikide ruumide koristamisel kasutame spetsiaalseid pesuvahendeid, mille abil on võimalik kahjustamata inimese tervist ning rikkumata  pindu kõrvaldada erinevat liiki mustust. Neid kõiki vahendeid on lubatud kasutada tervishoiu- ja lasteasutustes. Meil on olemas spetsiaalne koristustehnika ning vajalik varustus, tänu millele võime pakkuda ja garanteerida Teile tänapäevaseid ja kõrge kvaliteediga teenuseid ning suurepärast tulemust peale suurpuhastust.

Green Path OÜ Tehniline varustus on Šveitsi tootja poolt pakutud TASKI tehnika. Siin on ainult mõned professionaalsed seadmed,  mida me kasutame oma töös:

Taski puhastus tehnika

Koostöö meie ettevõtega võimaldab Teil:

 • rohkem keskenduda oma tööle;
 • usaldada puhastus- ja koristusstööd kvalifitseeritud spetsialistidele;
 • pikendada põrandapindade ja pehme mööbli eluiga;
 • tunda ennast hästi puhtas ja värskes ruumis.

Green Path OÜ annab endast parima selleks, et:

 • pidevalt parendada pakutavate koristusteenuste kvaliteeti;
 • suurendada töötajate kvalifikatsioonitaset;
 • püüda hoida pikaajalisi suhteid klientidega.

Hea boonus on see, et kõik meie teenused on tööde teostamisel kindlustatud tööde teostamisel avariijuhtude vastu 32 000 euro peale. Juhul kui tööde teostamise käigus Teie vara kahjustatakse ( pindade , mööbli jms kahjustus), katame meie täielikult vastavad kulud.

See tähendab, et Teil on 200 % tulemuse garantii: 100% töö kvaliteeti  ja 100 % kindlustust kahjude puhul.

Tellimus Teilt – puhtus ja kord Meilt!

Helistage ja me võime juba praegu alustada tööd!
+372 5681 5681