Diivani puhastus on Teie tervise hoidmise lahutamatu osa. Esteetilise naudingu pakkumise kõrval on tekstiilkattega mööbel tolmu ja mikroorganismide kogunemiskoht. Seda tuleb õigel ajal puhastada: vähemalt 2-3 korda aastas, sõltuvalt ekspluatasiooni intensiivsusest. Pehmet mööblit tuleb hooldada oskuslikult, kasutades igale konkreetsele juhule sobivat tehnoloogiat.

Tekstiilmööbli puhastusviisi valikusse tuleb suhtuda suure ettevaatlikkusega. Selline protseduur kui diivani puhastus pole nii lihtne kui arvatakse, kuigi esmapilgul võib nii näida.

Diivani puhastus
Diivani puhastus

Puhastamise keerukus on seotud mitmesuguste materjalidega, millest valmistatakse mööbli polstri ja voodri komponente, millel on erinevad omadused. Mõned pehme mööbli polstrimaterjalid võivad keemilise märgpuhastuse tulemusel kokku tõmmata, mõned tooted võivad keemilise puhastuse tulemusel kaotada nii vormi kui värvi. Tähtis on hinnata spetsiaalsete pesemisvahendite mõju pehmele mööblile ja õigesti valida sobiv keemilise puhastuse moodus.

Ei tasu riskida ja teha pehme mööbli keemilist puhastust oma jõududega, sest on olemas risk rikkuda mööbli välimust. Soovitame kasutada meie firma professionaalseid teenuseid. Meie firma spetsialist suhtub suure ettevaatlikkusega teie pehme mööbli keemilise puhastuse mooduse valikusse. Kasutame ainult professionaalset varustust ning spetsialiseeritud ja ohutuid pehme mööbli puhastusvahendeid. Meie spetsialist tuleb eelnevalt tasuta teie objektile ja teeb kindlaks mustuse liigid ja nende kõrvaldamise mooduse.

Ettevõte Green Path OÜ pakub kvaliteetset diivani keemilist puhastust nii Tallinnas kui ka terves Eestis. Keemilise puhastuse lõpliku maksumuse teeb kindlaks spetsialist kohapeal pärast kõigi tööde hindamist, seejuures võetakse arvesse puhastatava pinna pindala, mustuse liiki, toote materjali, toote struktuuri jm.

Kõige parem on teha mööbli keemilist puhastust korteri suurpuhastuse käigus. Kui tellite need kaks teenust koos, saate lisasoodustust.

Diivani puhastus võib teha ka „rahvapäraste meetoditega“. On ju suurem osa mööbli keemilise puhastuse aineid valmistatud sellest, mida võib leida igast köögist. Siiski peab olema väga ettevaatlik. Pehme mööbel, eriti nahkmööbel, on väga kapriisne – nahapinda on väga lihtne kahjustada, kuid taastada vaevalt küll võimalik. Just seetõttu tasub plekkide eemaldamise keerulised tööd usaldada vaid professionaalidele.

Tellige pehme tekstiil-ja nahkmööbli professionaalne puhastus, helistades meile ,või jätke teade, täites tagasiside vormi. Ka võite kirjutada meile sõnumi Facebooki lehele. Meilt saate ammendava informatsiooni ja aitame välja arvutada tellimuse maksumuse. Meie firma hinnad üllatavad Teid meeldivalt! Esitage küsimus või tellige koristus kohe, täites tagasiside vormi. Ja meie võtame Teiega lähiajal ühendust!

Tellimus Teilt – puhtus ja kord Meilt!

Helistage ja me võime juba praegu alustada tööd!

+372 5681 5681