Fassaadipesu
Fassaadipesu

Meie ettevõtte üks olulisemaid tegevussuundi on fassaadipesu ja katusepesu. Olenemata sellest, mis materjalist on  ehitatud teie maja seinad ja katus, hakkab nendele aja jooksul kogunema tolmu, nõge,  hallitust, sammalt ja ladesuma soolasid. Selle probleemi saab kõige paremini lahendada kõrgsurvepesuri abil.

Ettevõtte Green Path OÜ spetsialistid teostavad fassaadipesu ja katusepesu operatiivselt, ohutult  ja kvaliteetselt, olenemata tööde keerukusest ja materjalidest, millest need tehtud on. Teostame kõiki kõrgtöid, igale majale valitakse individuaalne lahendus.

Kvaliteetse töö tagavad professionaalsed seadmed ja spetsialistid.

Ettevõttes Green Path OÜ on olemas kõik vajalik hoonete fassaadipesu  ja katustepesu teenuste edukaks teostamiseks.

  1. Spetsiaalsed seadmed. Kõikidel keerukatel juhtumitel kasutame professionaalset kõrgsurvepesurit, mis soojendab vett kuni 140 kraadini.
  2. Spetsiaalsed tõstukid ja tellingud kõrgtöödeks.
  3. Pesemisvahendid, mis eemaldavad isegi kõige tõrksama mustuse.
  4. Vajaduse korral võime kasutada elektriallikana diiselgeneraatorit.
  5. Puhastusspetsialistid, kellel on kõrgtöö kogemus.
Katusepesu
Katusepesu

Oma maja õigeaegne ja regulaarne hooldamine ei aita säilitada ainult ilusat välisilmet, vaid oluliselt pikendada  ka olemasoleva värvkatte kasutusaega, hoides kokku nii värvimiselt kui remondilt. Meie ettevõtte Green Path OÜ-ga on puhtust hoida kerge ja odav.

Fassaadipesu ja katusepesu puhastusteenus hõlmab:

  1. Seinte pesu kõrgsurvepesuriga, kasutades pesemisvahendeid või ainult kuuma vett, (olenevalt mustuse ulatusest) võimaldab teil säilitada ilusa esteetilise välimuse ja katte terviklikkuse. Hakkavad ju tolm, happevihmad, hallitus seinte mikropragudesse kogunedes ehitisele olulist kahju tegema. Kõrgsurvepuhastust tehakse kergelt leeliselise lahuse joaga, mis suunatakse tugeva surve all seinale. Maksimaalse tulemuse saamiseks arvestame selliste teguritega kui lahuse temperatuur, joa kalle, vee optimaalne surve, kasutatava lahuse ja fassaadi pinna kontakti kestus. Tänu end tõestanud tehnoloogiale, heale tehnikale ja spetsialistide professionaalsusele suudame seintelt maha pesta mis tahes mustuse, sealhulgas graffiti eemaldamine.
  1. Katuste puhastamine mustusest ja mehhaanilisest prahist (oksad, lehed). Katus on maja üks tähtsamaid osi, mis üpris kiiresti mustub ja nõuab tihti remonti. Õige hoolduse korral saab hoida pidevat puhtust ja oluliselt säästa remonditöödelt. Meie töötajad puhastavad mis tahes kujuga ja mis tahes materjalist katuseid. Garanteerime kvaliteedi ja töö operatiivsuse. Tööde teostamiseks on  kõikidel meie puhastusspetsialistidel vajalik kõrgtööde kogemus, samuti seadmed ning seadeldised.
  1. Vihmaveetorude puhastus ja vihmaveerennide puhastus. Vihmaveesüsteemi hea töö tähtsust on raske üle hinnata. See võimaldab veel õigel ajal katuselt maha voolata, seda pikalt mõjutamata. Seetõttu on vihmaveesüsteemi hea funktsioneerimine katuse pika tööea tagatis. Eriti tähtis on jälgida, et süsteem töötaks hästi kevadel, kui sulaveed toovad katuselt kaasa palju liiva ja tolmu. Sügisel, kui algavad öökülmad, on väga tähtis, et veetorudesse ei tekiks puudelt langevate lehtede ja okste tõttu ummistusi, kuna vee paisumine külmumisel võib kahjustada vihmaveetoru. Meie spetsialistid kontrollivad teie vihmaveesüsteemi õiget funktsioneerimist ja kõrvaldavad kogu mustuse ja ummistused, tagades sellega nende hea töö.
Varikatuse pesu
Varikatuse pesu

Soovi korral võib lisada akende pesu teenuse.

Tellige  oma maja tööde maksumuse arvestus kohe nüüd telefoni teel või täitke meie tagasiside vorm või kirjutage meile Facebooki leheküljele. Ja me võtame teiega ühendust lähimal ajal!

(Tööde maksumuse esialgne arvestus on tasuta ja ei kohusta teid seda teenust ostma)

Tellimus Teilt – puhtus ja kord Meilt!

Helistage ja me võime juba praegu alustada tööd!

+372 5681 5681