Ekspluatasiooni käigus peavad põrandad koormusi taluma, mis halvendab märgatavalt põrandapinna esteetilisi ja tehnilisi näitajaid, mis sõltuvad mitmest faktorist: ruumi läbikäidavus, niiskustase, koristamise tihedus, põranda mehhaaniline mõjutamine, aga ka keemiliste vahendite (sealhulgas pesuvahendite) toime. Kõik need faktorid mõjutavad põrandakatte vastupidavust. Selleks, et põrandakatte jaoks ebasoodsate faktorite mõju vähendada või hoopis kõrvaldada, säilitada ilus esteetiline välimus ja saavutada materjalide kõrged ekspluatatsioonikarakteristikud, on vaja kasutada mitmesuguseid põrandapinna kaitsmise ja hooldamise mooduseid. Pealegi kergendavad need meetodid märgatavalt regulaarse põrandapesu protsessi.

Üldiselt ütleb põrandate seisund nii mõndagi. See on kui pererahva jõukuse, maitse ja korralikkuse näitaja. Põrandate nõuetekohane hooldus mängib ruumide koristamisel võtmerolli. Põrandapinna järjekindel puhastamine kõrvaldab põhilise mustuse, vältides selle laialikandumist majas jalatsite ja õhuvooluga või muul moel.

Võib ka nii olla, et teie maja või töökoha põrandakate on tuhmunud ja nii must, et tavalisel viisil seda puhtaks ei saa, ning oma jõududega põranda endist ilu tagasi saada ei õnnestu. Muide, nii juhtub tihti seetõttu, et põrandapindade pesemiseks on valitud valesid vahendeid. Sel juhul pöörduge meie firma poole ja meie spetsialistid vabastavad teie põrandad sissesööbinud mustusest, sissetallatud „radadest“ ja muudest ebaesteetilistest ilmingutest.

Meie professionaalid teostavad kiiresti süva põrandapesu ja põrandakatete efektiivse puhastuse ning kõik vajalikud tööd põrandate esteetika taastamiseks. Peale selle võime kanda peale kaitsekihi, mida soovitatakse kasutada laminaat-, PVC-, linoleum- ja parkettpõrandate puhul. Vajadusel teostame lisaks põrandapindade lihvimist ja poleerimist. Meie firma abiga on põrandapesu mugav ja kasulik teenus, mis annab pindadele tagasi sära ja läike.

Meie firma spetsialistid kasutavad põrandate hoolduseks uusimaid seadmeid, spetsiaalseid masinaid ja kõrge kvaliteediga vahendeid. Kasutatavad tehnoloogiad olenevad täielikult põrandakatte liigist.

Mitmesuguste põrandapindade põrandapesu;

Plaaditud põrandapesu

Kõvakattega põrandapesu (betoon-, kivi- või keraamilistest plaatidest põrandad) protsess koosneb neljast etapist. Kõigepealt eemaldatakse spetsiaalse tööstusliku tolmuimeja või tavalise harja ja kühvliga põrnadapinnalt kuiv mustus ja tolm. Seejärel pestakse põrandat põrandapesumasinaga vees lahustatud spetsialiseeritud keemilise vahendiga. Järgmise etapina teostatakse vajadusel spetsiaalselt konstrueeritud harjadega plaatidevaheliste pragude sügavpuhastus. Pärast seda eemaldatakse järele jäänud lahus spetsiaalse vaakumveeimuriga ja lõpuks pestakse põrandat põrandakatte neutraliseerimiseks spetsiaalse mopiga. Kui teil on vaja põrandat puhastada, siis lihtsalt helistage meile ja teatage oma soovist. Lisainfo saamiseks võib ka täita meie tagasiside vormi.

PVC-kattega põrandate pesemisel tuleb arvestada sellega, milline keemiline vahend on kõige eelistatum põrandakatte puhastamiseks, mil viisil võib põrandat pesta ja millega võib pinda pärast pesu kindlalt kaitsta, et seda edaspidi maksimaalselt pikka aega kasutada saaks.

PVC-kattega põrandapesu koosneb neljast etapist. Kõigepealt eemaldatakse tolmuimejaga mustus ja tolm. Seejärel kantakse peale neutraalne puhastusvahend ja põrandat töödeldakse põrandapesumasinaga. Masinale kättesaamatud kohad puhastatakse käsitsi. Siis eemaldatakse järele jäänud vesi märgpuhastuse tolmuimejaga. Ja lõpuks kantakse põrandale spetsiaalne mastiks, mis kuivades tekitab pinnale kindla polümeerainest kaitsekihi. Juhime teie tähelepanu sellele, et meie firma kasutab tööde teostamiseks spetsiaalseid pesuvahendeid, mis võimaldavad kõrvaldada kõik mustuseliigid ilma inimeste tervist ohustamata ja materjale ning pindasid kahjustamata. Kõiki vahendeid on lubatud kasutada meditsiini- ja lasteasutustes.

PVC-kattega põrandapesu hinna arvutavad meie spetsialistid välja iga tellija jaoks eraldi. Täitke meie tagasiside vorm või helistage ning teatage oma põranda pindala, et saada hinnapakkumist selle teenuse täitmiseks.

Vaipkatte keemiline puhastus.

Vaipkatete puhastamine on meie firma üks populaarsematest teenustest. Vaipade puhastamine on Teie tervise säilitamise lahutamatu osa. Peale selle, et vaip pakub esteetilist naudingut, on see ka tolmu ja mikroorganismide kogunemiskoht. Seepärast on vajalik teha selle õigeaegset sügavpuhastust vähemalt 2-3 korda aastas. (sõltuvalt sellest, kui palju selle peal käiakse, näiteks kontoris). Vaipkatete eest tuleb hoolitseda oskuslikult, kasutades igale konkreetsele juhule vastavat tehnoloogiat.

Me teostame elumajade ja kontorite vaipkatete komplekshooldust, kasutades universaalseid masinaid ja professionaalseid puhastusvahendeid, mis eemaldavad õrnalt mustuse ja ei tekita allergilisi reaktsioone.

Olenevalt teie vaipkatte tüübist ja struktuurist, selle seisundist ja mustuse tugevusest valivad meie firma spetsialistid kõige optimaalsema puhastusmooduse. Näiteks suure mustuse korral kasutame märga sügavpuhastust, mille puhul šampoon vahustatakse ja kantakse vaiba pinnale ketasmasinaga, mis võimaldab tugeva mehhaanilise mõjutamisega puhastada isegi kõige tõrksamat mustust. Pärast pesuvahendi põrandale kandmist lahustab see mustuse ja eemaldab selle mehhaaniliselt võimsa, loputusega vaakumtolmuimeja abil.

Sellise põrandapesu meetodi eelisteks on kõrge efektiivsus ja võimalus kõrvaldada erinevat päritolu tugev mustus ja plekid ning taaastada „sissetallatud“ kohad ja vaipkatted karvastada.

Vaipkatete professionaalse põrandapesu hinnad sõltuvad mustuse kõrvaldamiseks kasutatavast meetodist, puhastusvahendite kulust, pindalast ja töödeldava pinna seisukorrast. Puhastamise hinna arvutavad välja meie spetsialistid igale tellijale individuaalselt.

Kui te vajate kontori või kodu vaipkatete professionaalset puhastust, pöörduge julgelt meie firma poole alloleval telefoninumbril või täitke tagasiside vorm.

Põrandapesu ja parkettpõranda õlitamine.

Parkettpõrandate hooldus peab toimuma regulaarselt, sest puit ei ole kõige tugevam materjal ja seda on kerge kahjustada. Inimesed on sajandeid teinud puidust põrandaid. Külatarede laudpõrandad vaheldusid aadlimõisate peegelparkettidega. Puitpõrandate säilitamise sajandipikkused kogemused on sünnitanud terve parkettpõrandate hooldamise kultuuri. Pöördudes parketi hooldamise küsimustes abi saamiseks meie poole, võite täiesti kindel olla meie spetsialistide professionaalsuses selles valdkonnas.

Sellest, millega on kaetud parkett, kas laki, vaha või õliga, sõltub keemiliste pesemis- ja hooldusvahendite valik. Valesti valitud koostised teevad kahju, vahel parandamatut kahju. Ebaprofessionaalse koristuse tulemus ja parkettpõranda vale hooldus võib tuua kaasa väga suuri rahalisi kulutusi. Professionaalsete keemiliste vahendite ja spetsialiseeritud puhastusmasinate abiga saame me taastada puidu endise suursuguse välimuse.

Kui olete valinud parkettpõranda hoolduse, kutsuge ekspertiisi tegemiseks lihtsalt välja meie spetsialist. Pärast ülevaatust saab meie meister valida teie parkettpõrandate taastamiseks või puhastamiseks kõige optimaalsema tehnoloogia, ja teeb selle teenuse kohta hinnapakkumise. Kui te vajate oma kalli parkettpõranda hooldust, helistage lihtsalt meile ja teatage oma soovist. Lisainfo saamiseks võib ka täita meie tagasiside vormi.

Ettevõte Green Path OÜ pakub kvaliteetset põrandapesu teenust nii Tallinnas kui ka terves Eestis.

Me oleme valmis ära puhastama kõige tugevama mustuse mis tahes kattega põrandalt. Kui te vajate professionaalset põrandapesu, pöörduge julgelt meie poole. Meie abiga ei valmista põrandate hooldus teile mingit muret. Esitage küsimus või tellige koristus kohe, täites tagasiside vormi. Ka võite kirjutada meile sõnumi Facebooki lehele. Ja meie võtame Teiega lähiajal ühendust!

Tellimus Teilt – puhtus ja kord Meilt!

Helistage ja me võime juba praegu alustada tööd!

+372 5681 5681