Meie firma aitab edukalt oma klientidel ruume sissekolimiseks ja ekspluatatsiooniks ette valmistada, pakkudes sellist teenust kui ehitusjärgne koristus või remondijärgne koristus.

Pole saladus, et reeglina tekivad pärast ehitust või remonti suured raskused korteris, kontoris või eramajas korra loomisel. Pärast mis tahes ehitustöid jääb ruumidesse hulganisti prügi ja ehitustolmu ning pindadele pahtlijääke, mitmesuguseid segusid, liimi, värve, teipi ja muid materjale, mida remondiks kasutatakse.

Ehitusjärgne koristus
Ehitusjärgne koristus

Me mõistame, kui tähtis on nii ruttu kui võimalik pärast ehitus- ja remonditööde lõppu valmis objekt tellijale üle anda, alustada seadmete montaaži või tuua mööbel. Tihti on seda võimatu teha ilma ruumide põhjaliku koristuseta. Koristusprotsess on üpris töömahukas ja tülikas ettevõtmine. Tuleb oskuslikult valida puhastus- ja pesuvahendeid, seadmeid, võtta arvesse töödeldavate materjalide omadusi ja pindade võimalikke koristus- ja puhastusviise.

Meie firmast võite tellida kvaliteetse remondi- ja ehitusjärgse koristusteenuse ja anda korterile või mis tahes muule ruumile viisaka välimuse. Kvalifitseeritud töötajate brigaad koristab objekti kiiresti ja vastutustundlikult pärast ehitajate lahkumist sealt. Meie spetsialistid teavad, et remondijärgset koristust tehakse spetsiaalse varustuse ja vahenditega, mis võimaldavad seda teha kõrgel professionaalsel tasemel, kvaliteetselt ja põhjalikult, ning seetõttu hoolitsevad nad selle eest, et töötlemisel ja puhastusel säiliksid pinnad ning ruumide kallihinnaliste või haprate kaunistuste detailide ideaalne välimus.

Remondi- ja ehitusjärgne koristus eeldab järgmiste tööde laia spektri täitmist:

Väikese ja suure ehitusprügi koristamine.  Meie firma spetsialistid puhastavad operatiivselt ja kvaliteetselt ruumi mis tahes suurusega ehitusprügist. Eramajade remondijärgne koristus võib hõlmata ka prügikoristust teie krundilt.

Seinte, uste ja teiste verikaal- ning horisontaalpindade puhastamine. Võimsate tolmuimejate ja muu professionaalse tehnika ja tööriistadega teostavad meie spetsialistid ruumi eelneva kuivkoristuse ehitustolmust.

Pindade sügavpuhastus koos plekkide ja mustuse eemaldamisega. Tänu spetsialiseeritud keemiliste lahuste kasutamisele eemaldame me tugeva mustuse, sealhulgas ehituses kasutatavate lahuste, värvide, vuugitäidete, liimi, tsemendi ja mis tahes muude segude plekid.

Radiaatorite, sanitaartehnika, põrandaliistude ja uksepiitade märgkoristus. Märgkoristus eeldab tolmu ja mustuse kvalieetset eemaldamist pindadelt ja kõige raskemini ligipääsetavatest kohtadest.

Klaaspindade komplekspuhastus. Raamide ja aknaklaaside pesemine, klaaspindade pesemine, kasutades professionaalseid puhastusvahendeid.

Põranda märgkoristus. Mis tahes kattega (PVC, plaat, laminaat, parkett, linoleum ja teised variandid) põrandate põhjalik puhastus professionaalset tehnikat kasutades.

Mööbli hooldus. Tehakse tekstiil- ja nahkpindade puhastust. Puitelementide puhastus, vajadusel mustusevastase katte pealekandmine.

Kogu ruumi „võtmed kätte“ koristus. Mööbli, uste, valgustite puhastus ja poleerimine. Pestakse veel kord põrandaid. Ruumile antakse „kaubanduslik“ välimus.

Nimetatud tööde loetelu võib olla laiem, sõltuvalt teie vajadustest ja ruumide iseärasustest. 

Ettevõte Green Path OÜ pakub kvaliteetset ehitusjärgse koristuse teenust nii Tallinnas kui ka terves Eestis. Me teostame ruumi kvaliteetset puhastust professionaalsete seadmete abil. Nende amortisatsioon, rent ja ka sihtkohta viimine kuulub koristuse maksumuse sisse, mis võimaldab Teil oluliselt raha säästa.

Remondi- ja ehitusjärgne koristus on see, milles oleme saavutanud tõeliselt professionaalse taseme. Kasutades seda teenust, saate Te tõeliselt särava tulemuse: meile usaldatud ruum hakkab puhtusest hiilgama. Kõik ehitus- ja remonditööde vältimatud ja negatiivsed tagajärjed kõrvaldatakse.

Firma Green Path OÜ garanteerib ruumide kvaliteetse ehitusjärgse koristuse minimaalsete kulutustega.

Selle teenuse maksumus sõltub koristatava ruumi pindalast, sellest, kui must see on, ja võimalikest täiendavalt tellitud teenustest. Igal juhul saab meie spetsialist pärast ruumide ülevaatust Teid üksikasjalikult konsulteerida ja soovitada töid, mis just Teile sobivad. Oleme veendunud, et meie hinnad ja töökvaliteet üllatab Teid meeldivalt. 

Et saada üksikasjalikku informatsiooni, võtke meiega varakult ühendust, kuni ehitus või remont veel käib. Helistage alloleval telefoninumbril või täitke tagasiside vorm. Ka võite kirjutada meile sõnumi Facebooki lehele.

Ruumide ehitusjärgne koristus võu remondijärgne koristus on Teie jaoks tõeline rõõm, kui Te kasutate professionaalide teenuseid ja selle tulemusena saate ideaalselt puhta ning hubase korteri või kontori! Me hoolitseme selle eest, et kõik Teie soovid täidetaks. Esitage küsimus või tellige puhastus kohe, täites tagasiside vormi. Ja me võtame Teiega lähiajal ühendust!

Tellimus Teilt – puhtus ja kord Meilt!

Helistage ja me võime juba praegu alustada tööd!

+372 5681 5681